Kliendi tagasiside

Telliskorstna ladumine (VAT 65 Kuura tellistest) ja metallhülsi paigaldamine küttelõõri (Küllike Puusepp, Kilingi-Nõmme)
"Oleme teie firma poolt tehtud töödega väga rahul. Töö kiire ja korralik, soovitati erinevaid valikuid. Väga meeldiv oli veel soovitus panna korstna müüri ümber villa, mis hoiab korstnajalga. Rõõmuga soovitame teid oma tuttavatele, kellel korstna mure".

 

Kivikorstnasse pandi täispikk metallmoodulkorstna süsteem, mis ühendati olemasoleva küttesüsteemiga (Susän Simsel; Nõmme, Tallinn)
"Suured tänud tehtud töö eest. Kogu protsess oli äärmiselt meeldiv, täpne ning professionaalne".

 

Korstnapitside ja korstnajalgade ehitus (Sirje, Karuselli 8, Pärnu)
"Oleme väga rahul teie tööga. Tulite meile appi ja teostasite töö imeliselt kiiresti. Korstnad tõmbavad hästi ja hoov on puhas. Suur, suur tänu teile kõigile".

 

Korstnapitsi ehitus, metallhülsi paigaldus, katlaga ühendus ja tõmbemoderaatori paigaldus (Aare Alamaa, Ahaste).
"Töö oli kiire ja korralik".

 

Isoleeritud metallmoodulkorsten (Danel, Mariine Auto AS müügijuht, Pärnumaa).
"Kõik oli suurepäraselt korraldatud ja tehtud, töö kiire ja lahendustele orienteeritud. Väga meeldis suhtumine kuidas asju lahendati. Tööde kulg ja lahendus olid perfektsed. Soovitan soojalt teistelegi!"

 

Korstna juurdeehitus (Muuga. Lasover OÜ tegemistele on andnud hinnangu Hange.ee kasutajad, kelle hanke ettevõte on võitnud ning tööd teostanud).

"Kõik on hästi ja kiiresti tehtud".

 

Korstnapitside (2) ehitus (Tarvastu vald).

"Töö tehti kiiresti ja professionaalselt, meeskonna töö oli ladus".

 

Kortermajale uute korstnajalgade ülesladumine (Tallinn).

"Töid alustati ja lõpetati tähtaegadest kinni pidades. Töö tellija ja ehitaja vahel oli hea koostöö. Lõpptulemusega jäime väga rahule".

 
Korstnapitside renoveerimine/ümberehitus (Harku vald).

"Väga hea töökorraldus ja ehitamise kiirus. Suurepäraselt teostatud "kõik hinnas" lahendus korstnapitside ja ühe korstna ümberehitusel. Väga professionaalne tööde juhtimine ning kohapeal ehitanud meistrimehed olid väga asjatundlikud, hoolisid tehtavast tööst ning saavutatavast kvaliteedist, mida kliendile pakkuda. Äärmiselt sõbralik ja abivalmis seltskond. Julgen soovitada kõigile, kellel on ees ootamas mis iganes potsepa tööd, sest mehed on kuldsete kätega ja firma väga asjatundlik ning tööde juhtimises pädev, et objekt kiirelt valmis saada ja kliendile üle anda ning seda ka siis, kui tööde keskel võivad tekkida ootamatused, millele pakutakse välja asjatundlikud lahendused ning kliendile pakutakse parim variant".

 

Kahe korstnapitsi remont (Lohusalu küla, Keila vald).

"Töö teostati kokkulepitud tähtajal vaatamata töö käigus selgunud töömahu suurenemisele. Töö teostajapoolne meeskonnatöö väga hea. Mehed oskavad tööd teha ja aega hinnata. Tööde kvaliteediga väga rahul. Seda firmat julgeksin tööde teostajaks pakkuda ka teistele".

 

Korstna ehitus katusel (ca 1,5m) ja korstna ümbruse muutmine veekindlaks (Kohila).

"Väga hea teostus, lisaks kasulikud nõuanded edaspidiseks".

 

Eramu korstnapitside ladumine (Vergi küla).

"Meeldiv suhtlemismaneer ja head nõuanded oma ala spetsialistilt. Töö kiire, korralik ja visuaalselt ilus. Võib igati rahule jääda ja teinekordki töid tellida".

 

Moodulkorstna ladumine (Ääsmäe küla).

"Töö igati kiire ja korralik. Julgen kõigile soovitada".

 

Korstnapitsi ladumine (Aruküla).

"Töö teostati professionaalselt ja kiirelt. Kohapeal selgunud asjaolude tõttu lisandunud töödele tehti jooksvalt kalkulatsioon ja hinnapakkumine. Lisatööde hinnapakkumisel ei kasutanud ehitaja oma kohaloleku eelist kalli hinna tegemiseks. Suhtlus töö teostajaga oli meeldiv. Töö sujus kiirelt ja tulemus on kena. Kasutan kindlasti ka edaspidi antud ettevõtja teenuseid ja soovitan neid julgelt ka teistele".

 

Korstende renoveerimistööd, moodulkorstna hülsside paigaldus korstna lõõridesse ja korstnapühkimistööd (KÜ 3, Pärnu).

"Oleme teie tööga väga rahul ning täname teid hea kommunikatsiooni, paindlikkuse ning kiire ja professionaalse teenuse eest".

 

Korstende renoveerimine. (Pavel Kollist, Pärnu).

"OÜ Lasoveri poolt uuendati kaks korstent. Töö kvaliteediga oleme väga rahul. Aitäh kiire ja kvaliteetse töö eest".

 

Hange.ee lehelt:

Metallkorstna vahetus. 13.10.2023 (Taimo, Tallinn)
Leiti sobiv lahendus ning teostati kvaliteetselt.

Metallkorstna vahetus Lasover Tallinn

 
Vana plekkahju lammutus. 20.07.2023 (Siim, Tallinna kesklinn)

Väga tõhus, kiire ja kvaliteetne töö, kindlasti soovitan. Meeskond oli väga hea.

 

Kamina lammutus. 20.07.2023

Töö oli professionaalne ja kiire! Korter jäi puhtaks ning seinas olev korstnaauk sai ilusasti kinni pandud! Kindlasti soovitan ka teistele.

 

Kamina lammutus. 28.05.2023 (Laura - Tallinn, Harjumaa).

Töö oli professionaalne ja kiire! Korter jäi puhtaks ning seinas olev korstnaauk sai ilusasti kinni pandud! Kindlasti soovitan ka teistele.

 

Korstna remont. 17.06.2023 (Sven - Tartu, Tartumaa)

Töö tehti kiirelt ja professionaalselt. Selle käigus sain ka häid nõuandeid ja soovitusi edaspidiseks. Väga tubli meeskond. Soovitan.

 

Korstnajala renoveerimine. 08.05.2023 (Vello - Pärnu, Pärnumaa)

Tööd teostati vastavalt hanke tingimustele. Teostus kvaliteetne ja korralik, kokkulepped pidasid. Julgen kindlasti soovitada!

 

Vana korstnapitsi asemele uue ehitamine. 02.09.2022 (Priit - Tallinn, Harjumaa)

Töö võeti kiiresti ette, mehed tegid pikad tööpäevad, tulemus on ilus ja töö tehtud korralikult. Töö maht kasvas töö käigus ootamatute asjaolude tõttu mitmekordselt kuid lõpphind oli siiski mõistlik. Korstna krae lahendus pandi kokkuleppeliselt mitte plekist vaid ajutine kuna eterniit läheb lähiaastatel vahetusse.

Vana korstnapitsi asemele uue ehitamine Lasover Tallinn

 

Korstna renoveerimine. 18.07.2022 (Tiina, Uusküla, Harjumaa)

Kvaliteetne ja kiire töö.

 

Kamina ja korstna ühendamine. 06.12.2021 (Merike - Pärivere, Pärnumaa)

Minu hinnang hanke võitnud firmale. Koroona aeg ja olud tekitasid raskusi veidi töö alustamiseks. Aga ettevõte on tõeliselt hea , täpne ja profesionaalne. Kõik olid tublid ja mina kamina paigaldamisega rahul.

 

Ahju lammutus. 24.09.2021 (Taimi - Sindi, Pärnumaa)

Töö teostati väga professionaalselt ja väga kiirelt, vaatamata sellele, et töömaht osutus suuremaks kui esialgu hinnati. Seejuures ei suurendatud kokkulepitud hinda tööle. Sealjuures anti häid nõuandeid ka edaspidiseks. Super töö teostus, super meeskond!!! Igaljuhul soovitan, tegemist on oma ala profidega! 

 

Ahju ukseklaasi vahetus + pottsepatööd saunas. 15.11.2021 (Marge - Oisu, Järvamaa)

Tööd teostati nii nagu kokku lepitud. Töö tegemise käigus üles kerkinud probleemidele leiti kiiresti lahendus. Kuigi töö maht ja materjalide kulu osutus eelnevalt kokku lepitust pisut suuremaks, siis töö lõpphind jäi ikkagi samaks. Töid teostasid oma ala professionaalid, kes olid lahkelt nõus ka nõuandeid ja soovitusi jagama. Kokkuvõttes sujus kõik alates suhtlusest kuni tööde teostamiseni kenasti, mistõttu soovitan firmat julgelt kõigile, kel mingi mure küttekolletega. On hea meel, et leidsime nii tublid tegijad, kelle poole edaspidigi pöörduda.

 

Korstnapits. 02.10.2021 (Tõnu - Läänemaa, Haapsalu)

Selle firma meeste töö oli igat makstud senti väärt!

 

Korstnapitside ehitus. 21.03.2022. (Kesk tn 18 korteriühistu, Tartu linn)

Väga kiire ja väga operatiivne! Väga hea töö.

 

Google:

Uue korstna ehitamine. (Märt, Tallinn)

Töö kiire ning klienti arvestav. Soovisin nö "võtmed kätte" lahendust, kus ei pidanud ise midagi juurde sebima ning see ka võimaldati.

 

Uus korstnapits ja keskkütteahju slepe (Tiina Renser. Tallinn, Harjumaa)

Firma Lasover OÜ ehitas meie majale uue korstnapitsi ja keskkütteahjule uue slepe.Töö teostati väga professionaalselt, meeskond oli abivalmis, pidas kokkulepetest ja tähtaegadest kinni. Soovitan seda firmat väga,kui soovite korrektset tööd ja asjakohast nõu.

 

Uue korstna ladumine. (Meelis Luberg. Tallinn, Harjumaa)

Väga professionaalne lähenemine. Töö kiire ja korralik. Tänud!

 

Uue korstna ehitamine. (Tom Karik. Harjumaa)

Jäin väga rahule, asjalikud poisid, töö lõpetamisel kõik puhas ja korras.

 

Uue telliskivi korstna ehitamine. (Rain Ekbaum. Tallinn, Harjumaa)

Suurepärane ja professionaalne töö.